1. Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek, 22 wrzesień 2014.

  Szczypce Morse'a VISE-GRIP 10WR
  [10WR]

  47,99zł

  Szczypce Morse'a VISE-GRIP 10WR owalne szczęki z przecinakiem drutu

  Oryginalne narzędzia zaciskowe IRWIN® VISEGRIP ® z klasycznym mechanizmem zwalniającym zostały opracowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej siły blokującej.

  rwin Industrial Tools produkuje i dostarcza wysokiej jakości narzędzia ręczne i osprzęt do elektronarzędzi dla profesjonalistów, którzy wymagają narzędzi wydajnych i trwałych. Marki skupione w Irwin Industrial Tools są znane i zajmują w branży wysoką pozycję. Są to m.in. Irwin®, Vise-Grip®, Jack®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Unibit®.

  Już od ponad 100 lat firmę Irwin najlepiej charakteryzuje określenie „innowacyjność”. Począwszy od roku 1885, w którym opracowano nowoczesne wiertło do drewna IRWIN poprzez wprowadzenie szczypców Vise-Grip, wierteł płaskich Speedbor, pił ręcznych Jack, ścisków QuickGrip, Irwin jest bezspornym liderem w branży, tworzącym doskonałe narzędzia dla profesjonalnych użytkowników.

  Nasze pełne pasji zaangażowanie w opracowywanie nowych produktów jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników – profesjonalnych fachowców. Specjalny zespół inżynierów IRWIN odwiedza miejsca budowy i warsztaty, aby na miejscu dowiedzieć się, jak udoskonalić nasze produkty, aby można było pracować efektywniej i łatwiej.

  Recenzje